Samorząd
Dla turysty
Dla mieszkańca
Dla inwestorów
Aktualności
Samorządowy Zakład Gospodarki Komunalnej w Łopusznie zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Łopuszno o racjonalne korzystanie z wody z sieci wodociągowej, prosimy o nie podlewania trawników i ograniczenie podlewania ogródków przydomowych szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych.
Ujęcia wody pracują już na maksymalnych wydajnościach a mimo to zwiększone pobory wody powodują, że część mieszkańców ma ograniczony dostęp do wody bieżącej głównie w godzinach wieczornych.
Prosimy o zastosowanie się do naszej prośby.
Kierownik Zakładu
Jacek Palacz
Data publikacji: 2026-06-24
Projekt i wykonanie: ESC S.A. Aplikacje i strony internetowe