Wójt Gminy Łopuszno Pani Irena Marcisz, Gminny Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy w Łopusznie oraz Stowarzyszenie CZEMPION serdecznie zachęcają do udziału w konkursie zatytułowanym „Moje ferie zimowe”.

W ramach konkursu należy wykonać zdjęcie, na którym uczestnik przedstawi w sposób kreatywny jak spędza ferie zimowe, a następnie przekazać zdjęcie wraz z kartą zgłoszeniową według wzoru stanowiącego załącznik do udostępnianego regulaminu na adres e – mail: gosw-lopuszno@wp.pl do dnia 14 stycznia 2021 roku.

W dniu 15 stycznia 2021 r. wszystkie zdjęcia zostaną dodane przez administratora strony jako komentarz w postaci zdjęcia pod postem konkursowym na portalu społecznościowym Facebook GOSW w Łopusznie. Polubienia będzie można zbierać do dnia 21 stycznia 2021 roku do godz. 1200. Na zwycięzców konkursu czekają cenne nagrody.

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowego konkursu dostępne są w udostępnianym poniżej regulaminie, na stronie internetowej GOSW w Łopusznie pod następującym linkiem: https://www.gosw-lopuszno.pl/331-konkurs-moje-ferie-zimowe.html, pod postem konkursowym GOSW w Łopusznie na portalu społecznościowym Facebook lub też pod numerami telefonów: 41) 391 40 10 oraz 882 189 422.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie !