zdjecie na stronie o tytule: Paszport Świętokrzyski 1 czerwca 2020

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach przygotowanych przez Wojewodę Świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza.
Dla tych najmłodszych, już 1 czerwca w poniedziałek o godzinie 17.00 odbędzie się premiera spektaklu słowno-muzycznego pt. „Bajki o Zwierzętach” w interpretacji i aktorskim wykonaniu Pani Ewy Lubacz. Więcej informacji: https://www.kielce.uw.gov.pl/pl/biuroprasowe/aktualnosci/17169,Atrakcje-na-Dzien-Dziecka.html.
Spektakl będzie można obejrzeć na profilu społecznościowym Facebook Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz na kanale YouTube Świętokrzyski Urząd Wojewódzki Biuro Wojewody.
Dla uczniów szkół podstawowych przygotowany został konkurs pn. „Paszport Świętokrzyski”, polegający na prawidłowym wykonaniu zadań związanych z regionem, jego historią i tradycją oraz przygotowaniu pracy plastycznej. Więcej informacji:
https://www.kielce.uw.gov.pl/pl/biuro-prasowe/aktualnosci/17170,Atrakcje-na-Dzien-Dziecka-Paszport-Swietokrzyski.html.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach. Zachęcamy również Państwa do udostępniania tych informacji w jednostkach podległych realizujących zadania na rzecz dzieci i młodzieży.