W dniu 28 listopada 2019 roku na terenie Gminnego Ośrodka Sportowo – Wypoczynkowego w Łopusznie z inicjatywy Wójta Gminy Łopuszno p. Ireny Marcisz tradycyjnie zorganizowane zostało uroczyste spotkanie nowo narodzonych na okoliczność włączenia w poczet wspaniałych Mieszkańców Gminy Łopuszno.

Spotkanie przeprowadzone w niepowtarzalnej atmosferze miłości, szacunku, szczerości i wzajemnej życzliwości stało się doskonałą okazją wyrażenia wsparcia dla Rodziców w pięknie rodzicielstwa, wymiany doświadczeń i wsłuchania się w lokalne potrzeby mające wydźwięk prorodzinny.

Wójt Gminy Łopuszno p. Irena Marcisz wyraziła okolicznościowe słowa uznania wobec każdego uczestnika spotkania, który przyjął zaproszenie i zaszczycił swoją obecnością. Podziękowała wszystkim sołtysom z terenu Gminy Łopuszno reprezentowanym przez:p. Renatę Jachimczyk – sołtys sołectwa Eustachów, p. Dorotę Jedlińską – sołtys sołectwa Jasień i p. Elżbietę Zimną – Ordon – sołtys sołectwa Piotrowca za zaangażowanie i poświęcenie na etapie dotarcia do Mieszkańców, przedstawicielom Młodzieżowej Rady Gminy Łopuszno reprezentowanym przez przewodniczącą Bogumiłę Krzyżyk i radnego Michała Kwapisińskiego, jak również wszystkim pracownikom goszczącego zacnych uczestników Ośrodka Sportowo – Wypoczynkowego w Łopusznie reprezentowanego przez kierownika p. Sławomira Stelmaszczyka za niebywałą pomoc na etapie realizacji inicjatywy.

Gospodarz Gminy Łopuszno kultywując miły zwyczaj składania gratulacji Rodzicom z okazji narodzin dziecka, przekazywała symboliczny upominek uwzględniający herb Gminy Łopuszno. 

W załączeniu udostępniona zostaje niepowtarzalna fotogaleria prezentująca Rodziców przybyłych na wzruszające spotkanie wraz ze swoimi cudownymi Pociechami.


Opracował: Damian Rozmus

Baza zdjęć: Urząd Gminy w Łopusznie